Záverečný trénink s Tuchlovicemi dokonal vítěznou sezonu

Poslední kolo nejvyšší středočeské antukové soutěže již nemohlo změnit pořadí na prvním místě, které si s předstihem vybojovala Lokomotiva Rakovník. Do edisonské arény zavítal celek Tuchlovic, nabitý mladými nadějnými hráči, kteří ovšem svoji budoucnost mají teprve před sebou. Jejich cíl byl jasný, a jak bylo slyšet již při rozcvičce, kluci sem nepřijeli vyhrát, ale pouze pokusit se zahrát si.

Lokotka již na poslední zápas dala volno několika hráčům, aby šířili její slávu na turnajích či jiných reklamních akcích a tak k zápasu postačila pouze sedmička hráčů. Hosté přijeli již s respektem a to se promítlo do celého průběhu sobotních mačů. Lokotka si v poklidu trénovala, zkoušela nové typy útoků a signály připravované původně až pro sezonu 2010/2011. Hosté tak mohli přihlížet překvapivým útokům, které ještě v českém volejbale nikdy neviděli. Naštěstí pro diváky sobotní trénink netrval příliš dlouho a Lokotka nestihla ukázat všechny svoje novinky pro nadcházející sezonu. Diváci tak mají další lákadlo na novou sezonu. Sečteno a podtrženo - dvakrát 3:0 a další titul doma.

Mistrovská aftrparty se tradičně odehrávala na Ivicově ranči Na Zátiší, kde své chuťové pohárky mohli příchozí ukojit chutným Gambristarem 10° a fenomenální kýtou jejíž přípravy se ujal tradiční grilman Radko Krabič.

L. Rakovník - VK Tuchlovice "B" - 3:0 (22,18,16), 3:0 (22,20,23)

Soupiska: K. Mihajlovič, J. Polica, J.Střelkovič, M. Kop, P. Stibrovič, L. Starostin, R. Krabič, O. Vračič

Příští týden Lokomtiva nejede nikam :)

Ke článku je přiřazena fotogalerie

Facebook

Volejbal Rakovník | Plážový volejbal a beachvolejbal - Beachservice.cz | Volejbal Mohelnice | Beachvolejbalový klub PragueBeachTeam
Český volejbalový svaz | Těžký úraz a trvalé postižení - SOS Patrik