Vítězný návrat invalidů

Po delší odmlce způsobené problémy s ramenem se v edisonské aréně představil proti týmu Tuchlovic dlouho pohřešovaný Andrej Jakovlev. K němu přibyl letošní debutant Holica jehož nadměrná onanie způsobila problémy s hybností pravé ruky. ?Dneska to jdu zkusit, prstovat ale pořádně nemůžu?? hlásil hned při příchodu do skyboxu Tomislav. Naopak týmu chyběly tradiční opory jako Olica s Ivicou, Martin Kop a také Karlica, který zdá se na volejbal kašle a raději dal přednost svatbě své sestry před mistrovským zápasem.

Už v úvodu letmé rozcvičky se role nahravače ujal nadržený Andrej jehož životním snem je si na tomto postu zahrát. Slovy Ivici, že zas tak blbě na tom Lokotka není aby musel Andrej nahrávat však bylo rozhodnuto, že trkat bude jediný nahrávač Tokiero i když nahrávání je pro něj bytostně nenáviděná činnost. Andrej tak zklamaně usedl na židli zapisovatele a čekal na svou šanci. Mladý tým Tuchlovic B, jehož slibné výsledky ze začátku soutěže dávaly tušit kvalitní volejbal přijel zdravě natěšen a hned první balony zápasu daly tušit, že svou kůži nechtějí prodat lacino. Lokotka se tradičně v prvním setu zahřívala, a v podstatě ho hostům klasicky darovala. V dalším průběhu ovšem po velmi emotivním Krabičově projevu srovnatelným snad jen s Růžovým proslovem v Naganu Lokotka začla šlapat jak jsme zvyklí. Přestože Tuchlovice se prezentovaly velmi slušným blokem a kvalitním polem na Tomislavovu pornoruku s necitlivým ukazovákem recept nenašly. Když se pak Tokiero v závěru zápasu sesynchronizoval s Krabičem, nebylo už o vítězi pochyb.

Druhý zápas byl již jen monstrózní exhibicí Lokomotivy, ke které velkou měrou přispěl Janica, jež se zhostil role zapisovatele a potvrdil tak , že to je jeho nejsilnější stránka ve volejbale. V zápase se představil již Andrej a předváděl brutální hru jak jsme u něj byli zvyklí vídávat zamlada. Tentam byl strach o rameno a do každého balonu Andrej bušil jak hluchý do vrat. Občas byl k vidění i technický úder, známka toho, že Andrej spěje i mentálně. Tuchlovičtí byli v druhém zápase naprosto bezmocní a neškodní a tak ani není překvapením, že jim v posledním setu zapěl na cestu domů kanárek.

Lokomotiva Rakovník - Tuchlovice B - 3:1 (-17,17,15,22), 3:0 (12,16,9)

Sestava: H. Kronica, J. Polica, J.Střelkovič, R. Krabič, P. Stibrovič, T. Ragnarsson, A. Jakovlev, T. Holica

V příštím kole zajíždí tým Lokomotivy ke šlágru kola na horkou půdu Hořovic.

Ke článku je přiřazena fotogalerie

Facebook

Volejbal Rakovník | Plážový volejbal a beachvolejbal - Beachservice.cz | Volejbal Mohelnice | Beachvolejbalový klub PragueBeachTeam
Český volejbalový svaz | Těžký úraz a trvalé postižení - SOS Patrik