Pohoda v Tuchlovicích

Dalším kolem pokračovala středočeská antuková extraliga. Tentokrát rakovničtí zajížděli na půdu Tuchlovic pro povinná dvě vítězství. Nečekaných 9 hráčů v sychravém počasí začlo proti mladému týmu domácích zostra. Narvané tribuny, na kterých byl 1 platící pes tak mohly sledovat velký rozdíl a to zejména v útoku. Dominantní postavení nejlepšího útočníka a pana nestřídatelného potvrdil Karlica. Zdatně sekundovali i ostatní, nejvíce asi Andrej Jakovlev, který se v týmu objevil po půl roce - tak dlouho trval jeho firemní víkendový večírek. Mladý Kubica, jež se v duelu představil proti svému někdejšímu týmu se prezentoval stabilním a klidným výkonem. Výsledkem dobře šlapajícího soukolí byla výhra 3:0 za necelou hodinku s jedním kanárem a hostičkou. Hráči se tak v klidu mohli občerstvit v restauraci u Marešů.

Druhý zápas tradičně Lokotka začala jako rozcvičku, přeci jen drahocenný čas v hospodě nechtěli hráči plýtvat zbytečným warm-upem. Na nahrávce se představil Janica a bylo znát, že to úplně není to pravé ořechové. Je fakt, že Janicovi pravidelnost na náhře nechybí, hraje tam vždy jednou za rok, ale tentokrát to nebylo ono. Darovaný první set domácím vlil krev do žil a v naději na zajímavý výsledek dřeli tuchlovičtí dál. Rakovnická mašina se rozjížděla pomalu, ale jistě. Dramatickou koncovku druhého setu pro sebe rozhodli rakovničtí a to byl zlom ve vývoji. Mladí tuchlovičtí odpadli a pak už dominoval jen lokostroj a bez výrazných komplikací dovezl další výhru tentokrát 3:1.

Tuchlovice - Lokomotiva Rakovník - 0:3 (-9,?11,?18), 1:3 (20,?28,?15,?21)

Sestava: I. Vračič, M. Kop, J. Střelkovič, K.Mihajlovič, R. Krabič, K. Vokič, R. Lora, A. Jakovlev, J. Polica