Lokotku nepřipravili o panenství ani chlapáci z Komárova

Po minulém týdnu, když se prakticky rozhodlo o tom, že Lokotka tradičně přezimuje na prvním místě, se již hraje o tom, kdo že připraví Lokomotivu o panenství a poskvrní její dosavadní nulu na kontě prohraných zápasů. O to se chtěli pokusit hráči Komárova, kteří celý podzim obětovali a ladili formu právě na tento duel. Lokotka se sešla opět v hojném počtu, když z Prahy dorazil jak Tokiero, tak i mladíček Holica, který již mrská prostředníkem pravé ruky jako před úraze, čímž udělal velkou radost nejen všem fanouškům a spoluhráčům ale i své přítelkyni Lucii. V sestavě nechyběl ani Pan nedotknutelný a nevystřídatelný Karlica a také Radko, který dorazil s malým spožděním. Ve stejném termínu totiž přes potok startovala Národní liga a tak tradičně vyrazil do haly, odkud byl ale záhy vykázán a odeslán zpět na levý břeh rakovnického potoka.

Vzhledem k tomu, že na lokolavičce se tísnilo pět borců rozhodla se Lokotka vyzkoušet malý test. Protože se letos finálový turnaj Final four hraje v Istanbulu, chtěla si Lokomotiva otestovat především psychickou odolnost a tak se při nedobře vyvíjejícím se začátku zápasu začali hráči z venku úmyslně navážet do hráčů na hřišti. Oleje do ohně přilíval Karlica tradiční zelenou lokolou, neboť jí měl celé dvě lahve. A test vyšel dokonale. Lokoťáci se s tlakem vyrovnali více jak skvěle a po úvodním prohraném setu v dalších dominovali a přestože se Komárovští snažili, na Lokotku dopoledne zkrátka neměli.

Po vynikajícím vývaru, který možná někteří měli dát již ke snídani, se role vyměnili a testovali se tentokrát druhá pětka. Jen Tokiero se při svalovém zranění Mata Kopa musel s tlakem vyrovnávat i odpoledne. Po dobře sehraném prvním setu však přišlo drobné zaváhání v koncovce druhé a komárovští chytili slinu. Přestože od rána mlžili, že pospíchají na svatbu rozehráli s Lokotkou krásný pětiseťák. Lokomotiva však musela nejdříve zlikvidovat vedení hostů 1:2 na sety. Aby pak v pátém rozhodujícím setu zasadila soupeři rozhodující úder a vyhrála 3:2.

Deflorace se tak opět nekonala, Lokotka zůstala panensky čistá a neposkvrněná. Další a poslední letošní pokus budou mít za týden tentokrát prasáci z béčka, nyní nově 1.SVC v tradičním derby.

Sestava Loko: Karlica, Petrica, Kop, Ivica, Olica, Janica, Kronica, Andrej, Radko, Tokiero, Holica

Lokomotiva Rakovník- Sokol Komárov 3:1 (-23,23,22,18), 3:2 (22,-23,-22,17,9)

Ke článku je přiřazena fotogalerie

Facebook

Volejbal Rakovník | Plážový volejbal a beachvolejbal - Beachservice.cz | Volejbal Mohelnice | Beachvolejbalový klub PragueBeachTeam
Český volejbalový svaz | Těžký úraz a trvalé postižení - SOS Patrik