Lokotka zabrala na Kladně

Po dvou porážkách se Slaným, které, jak potvrdil manažer týmu Ivica, "byly ve scénáři", pokračovala Lokotka na Kladně, kde se v minulosti už odehrálo mnoho peprných a nervydrásajících bitev. Tentokrát byly v týmu domácích také velké opory Bláža a Jaky junior. Ivica Vračič se k situaci, že v soupeřově sestavě nastoupí tyto dvě hvězdy, postavil šalamounsky: "My jdeme do tohoto zápasu stejně, jako do všech ostatních - chceme vyhrát a tomu podřídíme vše".

Hned od úvodních míču bylo jasné, že jednoduchý zápas to nebude. Domácí si drželi útlý náskok až do poloviny setu, až poté přišla na řadu Lokotka. Pan nedotknutelný několika nechytatelnými útoky strhl vedení na stranu hostů a zbytek setu tak byl v pohodě v režii Lokotky. Druhý set se už rozhodoval v koncovce. Když rakovničtí promarnili vedení 24:20, museli nakonec rozhodnout sadu až závěrečným přímým bodem ze servisu. Třetí set už nebylo moc co řešit. Hosté si v poklidu šli za svým cílem a po 80 minutách hry zvítězili 3:0.

K zápasu se dostavil dokonce i Janica Střelkovič, přestože kvůli angíně musel brát anťáky. Ten však do hry vůbec nemusel zasáhnout, protože Lokotka skutečně tuto sobotu neměla na hřišti konkurenci. Druhý zápas byl téměř kopií toho prvního. "Vyčnívali především Krabič s Michajlovičem, ale v dobrém světlě se nám ukázal také mladý Kronica", mnul si ruce po zápase Ivica Vračič. "Já už bych se ale opakoval. Titul máme už sice takřka v kapse, ale všichni víme, že je to celé jen o jednom zápase a tím je mezikolo v Dřevěnici. Až tady se rozhodne, zda byla sezóna úspěšná nebo ne", narážel Ivica na nadcházející vrchol sezóny na proslulém antukovém turnaji v Dřevákách.

Kladno - Lokomotiva Rakovník - 0:3, 0:3

Sestava: I. Vračič, H. Kronica, M. Kop, K. Mihajlovič, J. Střelkovič, T. Holica, J. Polica, A. Jakovlev, R. Krabič

Ke článku je přiřazena fotogalerie

Facebook

Volejbal Rakovník | Plážový volejbal a beachvolejbal - Beachservice.cz | Volejbal Mohelnice | Beachvolejbalový klub PragueBeachTeam
Český volejbalový svaz | Těžký úraz a trvalé postižení - SOS Patrik