Lokotka proti houževnatým Tuchlovicím prodloužila sérii vítězství

Dvě poměrně snadné výhry s Berounem předcházely dvojutkání v Tuchlovicích. Lokomotiva dorazila tradičně v útlejším počtu sedmi statečných a hned první set pochopila, že to v Tuchlovicích rozhodně nebude snadné. Domácí totiž disponovali týmem, který je zajímavou kombinací mladých nadržených hráčů a zkušených starších borců. Ti hned od prvního setu vlítli na Lokotku, která s domácími držela krok až do koncovky, kde nakonec rozhodly dvě hloupé chyby hostů ve prospěch tuchlovických. V druhém setu už Lokotka zařadila dvojku a především Karlica zavelel k obratu. "Soutěž se strašně vyrovnala a jen se nám potvdilo, že podcenit skutečně nemůžeme vůbec nikoho", podotkl po zápase duce týmu Olica Vračič. Ten se nakonec mohl radovat, protože Lokomotiva vývoj úvodního zápasu otočila a v posledním setu dokonce nadělila domácím "dvanáctku".

Ke druhému zápasu dorazila Lokotka s drobným zpožděním, když se zasekla v hospůdce na návsi, kde točili Krušovice a ty skutečně "chutnaj jako tenkját". I přes minimální čas na rozcvičku Lokomotiva do zápasu vtrhla jako uragán a rychle si vytvořila pohodlný náskok. Ten však byl v polovině setu pryč a stejně jako v úvodním zápasu domácí vyhráli první set v koncovce. Takřka totožný průběh s prvním zápasem pokračoval a hosté ovládli druhou i třetí sadu. Poslední set už byl ve znamení pohodové exhibiční hry Lokotky, kde dominovala především hra středem po ose Kop - Polica.

Lokomotivě se tak začíná rýsovat další série neporazitelnosti, kde již teď má šest příspěvků.

VK Tuchlovice B - Lokomotiva Rakovník - 1:3 (26, -18, -25, -12), 1:3 (25, -18, -19, -19)

Sestava: O. Vračič, M. Kop, K. Mihajlovič, J. Střelkovič, T. Holica, J. Polica, A. Jakovlev