Lokomotiva jednoznačně přehrála WC Rakovník a je podzimním mistrem

Lokomotiva doposud proplouvá naprosto jednoznačně letošním ročníkem středočeské antukové extraligy. Naposledy si smlsla na konkurenčním týmu WC Rakovník.

Klasické rakovnické derby se odehrálo v sobotu 9. října a jelikož se jednalo o poslední volejbalovoou neděli tohoto podzimu, tak volejbalový stánek EDISON Square Garden doslova praskal ve švech. I Lokoťáků se sešlo požehnaně, vždyť první 3 úvodní víkendy odehráli díky početným zraněním rakovničtí vždy v šesti lidech. Tentokrát nečekaně dorazil také Tomislav Holica, který se po tzv. ?vyhoněném? zranění konečně ukázal stoprocentně fit, a poprvé se tak mohl sejít na mistrovském zápase společně s Tomicou Džindžičem. Ještě doplňme, že k zápasu také dorazil Tokiero, kterého sem přivábila vidina pozdějšího pichu po večerní oslavě ke konci sezóny (tímto můžeme také doplnit, že Tokiero přijel naprosto zbytečně).

Úvodní dva sety ovládli, tentokrát v Edisonské aréně hostující, Lokoťáci, kteří využili nečekaného odstoupení Michaila Krišotkina ze zápasu kvůli zranění. Tomu již dlouhá léta nemohou fanoušci Lokotky přijít na jméno poté, co odešel po doposud neobjasněné aféře na pokoji č. 433 právě do konkurenčního WC. Domácí tým se s Krišotkinovou absencí vyrovnal až ve třetím setu, který v koncovce urvali domácí pro sebe. Na výsledek třetího setu pochopitelně neměl vliv fakt, že v něm, jakožto v jediném setu, nastoupil Tomislav Holica. Ten se na čtvrtý set opět tiše vrátil na lavičku náhradníků a Lokotka tak opět mohla v pohodě soupeře převálcovat.

Odvetný zápas už potom na stranu Lokotky snesl i ta nejpřísnější měřítka, vždyť podobné akce z doskokových pozic, které dnes předvádí Lokomotiva, dokáží snad vzdáleně napodobit jen mistři světa z Brazílie.

Lokotka se tak s podzimní sezónou rozloučila vítězstvím a s vědomím, že středočeskou extraligu vede o čtyři body před týmem Hořovic.

WC Rakovník - Lokotka Rakovník: 1:3 (-21,-17,25,-19), 0:3 (-18,-17,-22)

Sestava kola: Janica Střelkovič, Tokiero Ragnarsson, Karlica Mihajlovič, Petrica Stibrovic, Kop, Ivica Vračič, Andrej Jakovlev, Radko Krabič, Tomica Džindžič, Tomislav Holica, Jerži Polica

Ke článku je přiřazena fotogalerie

Facebook

Volejbal Rakovník | Plážový volejbal a beachvolejbal - Beachservice.cz | Volejbal Mohelnice | Beachvolejbalový klub PragueBeachTeam
Český volejbalový svaz | Těžký úraz a trvalé postižení - SOS Patrik